نیازبه مشاوره دارید ؟ در تماس باشید

خدمات مجاز تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در گیلان 

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در گیلان / خدمات تعمیر جنرال الکتریک در گیلان

جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی است که در راستای تولید لوازم خانگی فعالیت می کند این شرکت در سال 1920میلادی ساخته شد و با در اختیار داشتن 145 کارخانه در بیش از 170کشور در جهان و آسیا محصولات خود را توسعه و گسترش داد. محصولات این نمایندگی در کشورهایی از قبیل آمریکا، انگلستان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، روسیه و ایران … وجود داشته و خدمات پس از فروش دارد.

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در رشت

 جنرال الکتریک آمریکا از بزرگترین تولید کننده بزرگ لوازم خانگی است که جزء بهترین برندهای برتر جهانی به شمار می آید. همکاری جنرال الکتریک و گروههای صنعتی سبب گردیده که بسیاری از لوازم خانگی نظیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید از گروه صنعتی ایران تولید شود و به بازار ایران راه پیدا کند .

خدمات مجاز یخچال آمریکایی جنرال الکتریک در رشت

با توجه به آن که برند جنرال الکتریک  یک برند با کیفیت از نظر  مردم است و دانش و تخصص ایرانی را می طلبد. اکثر محصولات آمریکایی به ندرت شامل خرابی و مشکل می شوند اما در صورت خراب شدن نگران نباشید! ما به عنوان اولین و بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در رشت  قادر هستیم مشکل دستگاه شما را برطرف کنیم.

خدمات پس از لوازم خانگی جنرال الکتریک (پروفایل) گیلان :

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در رشت آماده ارائه خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در رشت در منزل شما می باشد؛ اگر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی  و یا دیگر لوازم برقی شما دچار مشکل شده است، همین حالا با نمایندگی یخچال جنرال الکتریک  از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن و البته با هماهنگی شما، تعمیرکار متخصص را به منزل شما اعزام و تعمیرات لازم انجام شود . لوازم خانگی جنرال الکتریک به دلیل کیفیت بالای ساخت و قطعات بکار رفته بسیار کم پیش می آید که به تعمیر نیاز داشته و معمولا با سرویس مشکل یخچال حل می شود .

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آمریکایی جنرال الکتریک در رشت

در صورت نیاز به تعمیر به شما پیشنهاد می کنیم حتما با نمایندگی جنرال الکتریک رشت تماس حاصل نمایید و مشکل ایجاد شده را با کارشناسان در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان مشکل شما برطرف شود.

لازم به توضیح دوباره است به دلیل اینکه ما در سراسر استان گیلان شعبه های متعددی داریم، شما می توانید با توجه به منطقه زندگی خود که در شمال، جنوب، غرب و یا شرق گیلان ، با تلفن نمایندگی جنرال الکتریک نزدیک به شهر خود که شماره تلفن آن در پایین همین صفحه نوشته شده است ارتباط برقرار کرده .

تعمیر یخچال آمریکایی جنرال الکتریک در محل گیلان 

  • اگر در یخچال جنرال الکتریک صدای عجیبی شنیده ، اگر کمپرسور خاموش نشده و یخچال به صورت یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است. اگر داخل یخچال تان گرم است و مواد غذایی را سرد نمی کند دچار مشکل افت سرما شده که باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در رشت تماس بگیرید.
  • اگر یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه یخچال در رشت  تماس حاصل فرمایید.
  • اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای آب مشاهده کردید یا زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده یا این که اگر بعد از زدن دو شاخه به پریز برق یخچال روشن نشده و هیچ درجه ای نشان نداد باید باید فورا رفع ایراد شده و با نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک  تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در گیلان |09111374076

تعمیر ماشین لباسشویی آمریکایی در گیلان 

مهم ترین عیب های  که برای ماشین لباسشویی آمریکایی ایجاد می شود و برای آن با نمایندگی تعمیر در رشت تماس گرفته می شود به موارد زیر میتوان اشاره کرد

  • لباسشویی نشت آب دارد، در این حالت حتما در اولین فرصت ممکن با نمایندگی لباسشویی در رشت تماس حاصل فرمایید
  • لباسشویی روشن نمی شود یا خاموش است
  • ایجاد صدای  غیر طبیعی در لباسشویی
  • صفحه لمسی خاموش شده
  • لباسشویی تکان می خورد و از محل خود جابجا شده.

 

خدمات شرکت

تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک در گیلان 

نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک گیلان 

تعمیر یخساز جنرال الکتریک در گیلان 

تعمیر شیر برقی یخچال جنرال الکتریک در گیلان 

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک در گیلان 

نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در گیلان 

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در گیلان 

تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک در گیلان 

تعمیرات یخچال ساید بای ساید آمریکایی جنرال الکتریک در گیلان، نمایندگی خدمات جنرال الکتریک گیلان، نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آمریکایی جنرال الکتریک در گیلان ، تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در گیلان، تعمیر یخساز ساید باید ساید جنرال الکتریک در گیلان ، نمایندگی خدمات یخچال جنرال الکتریک در گیلان ، خدمات پس از فروش یخچال فریزر پروفایل در گیلان ، نمایندگی تعمیرات پروفایل در گیلان ، خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در گیلان  تعمیر یخساز جنرال الکتریک در رشت ، نمایندگی جنرال الکتریک در رشت   تعمیر یخچال ساید بای ساید آمریکایی جنرال الکتریک در رشت  نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک در رشت  یخچال فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک نمایندگی تعمیر و خدمات  ، نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC رشت، نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر GENERAL ELECTRICE گیلان  ، تعمیر و خدمات پس از فروش GENERAL ELECTRICE گیلان  09111374076  - 09903114076

درباره تکنو سرویس

56415198984

کارشناسان تعمیر لوازم خانگی تکنو سرویس همیشه در دسترس بوده تا به شما مشتریان اطمینان دهند که یخچال و فریزر شما به خوبی کار می کند.  در صورت بروز هرگونه ایراد و مشکل در لوازم خانگی خود ما را در جریان بگذارید.

بیشتر...

 

ورود اعضا

تعمیر انواع یخچال فریزرو ساید

56415198984

دیگه مواد غذایی داخل یخچالتون خراب نمیشن و میتونید برای مدت زیادی اونارو نگهداری کنید 

تعمیر یخچالاتونو به ما بسپارید هم سریع انجام میشه هم کمتر هزینه میکنید

 

آدرس شرکت

درباره ما

نمایندگی  و تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در اصفهان|09132009890

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید ویرپول در اصفهان، نمایندگی خدمات یخچال آمریکایی ویرپول در خمینی شهر ، نمایندگی خدمات یخچال ساید بای ساید ویرپول در اصفهان  خدمات پس از فروش یخچال فریزر ویرپول در اصفهان ، تعمیر یخچال ویرپول در اصفهان، نمایندگی تعمیر فریزر ویرپول در اصفهان ، نمایندگی خدمات ساید بای ساید ویرپول در اصفهان، خدمات یخچال آمریکایی ویرپول در اصفهان ، قطعات یخچال ساید بای ساید ویرپول در اصفهان ، یخچال ویرپول گرم شده نمایندگی اصفهان ، تعمیر فریزر ویرپول ، نمایندگی ساید بای ساید پروفایل در اصفهان ، خدمات پس از فروش یخچال پروفایل در اصفهان .

نمایندگی تعمیرات و مشکل یخسازی یخچال پروفایل در اصفهان

نمایندگی فروش فیلتر ساید بای ساید در اصفهان|09132009890

تعمیر یخساز پروفایل در اصفهان، تعمیر یخچال ساید بای ساید آمریکایی پروفایل در اصفهان ، نمایندگی رسمی پروفایل در اصفهان .

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آمریکایی در استان اصفهان

 نمایندگی خدمات تعمیر یخچال ساید ویرپول در اصفهان 

فیلتر داخلی یخچال Whirlpool در اصفهان، تعمیر یخساز ویرپول در اصفهان ، نمایندگی فروش فیلتر داخلی یخچال ساید ویرپول در اصفهان، تعمیر ساید بای ساید Whirlpool در اصفهان، نمایندگی خدمات Whirlpool اصفهان ، تعمیر ساید بای ساید ویرپول آمریکایی در نجف آباد ، نمایندگی خدمات یخچال ساید بای ساید ویرپول در نجف آباد ، تعمیر برد یخچال ساید ویرپول در نجف آباد، فروش فیلتر داخلی یخچال ویرپول در نجف آباد ، نمایندگی رسمی یخچال ویرپول Whirlpool در اصفهان، تعمیرگاه مجاز یخچال ویرپول Whirlpool در اصفهان ، تعویض فیلتر داخلی اصلی یخچال ویرپول در اصفهان ، نمایندگی اصفهان تعمیر ویرپول

 

 

بیشتر...

تماس با ما

آدرس: اصفهان- خیابان مسجد سید 

خدمات تعمیر یخچال فریزر وساید در اصفهان

تکنو سرویس

آدرس ایمیل: info@teknoservice.ir

 شماره تماس: 09132009890

031-33365053  

 

 

Truck

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .